Spolupracujte s námi

affiliate_banner

Registrovat nový partnerský účet

Co je to affilate program Box4Pet

Díky affilate programu si s naším obchodem můžete vydělat. Vše funguje jednoduše – Vy nás propagujete a za každého zákazníka, kterého k nám přivedete dostanete podíl z jeho objednávky. Propagovat nás můžete několika způsoby, především:

  • Odkazy z Vašich webů a blogů
  • Odkazy na facebooku a jiných sociálních sítích

Jak se zaregistrovat do affiliate  programu

Registraci jednoduše provedete pomocí registračního formuláře. Zde je nutné vyplnit především jméno a kontaktní emaily. Dále pak URL adresu Vašeho webu,  heslo a další informace. Po registraci budete automaticky přihlášeni do affiliate programu – bude Vám přiděleno affiliate ID. Díky tomuto ID Vás dokážeme identifikovat a poznáme tak, že zákazníci přišli z Vašich stránek. Id musí být součástí odkazových URL adres, které používáte. Konkrétní odkazové URL adresy si můžete vygenerovat pomocí našeho generátoru adres.

Do pole URL stránky zadáte adresu našeho webu, nebo konkrétní podstránky a po stisknutí tlačítka Vytvořit URL dostanete v poli Referral url správný tvar adresy. Tuto adresu můžete použít jako odkaz na Vašich stránkách.

affiliate

Kdy Vám budou připsány peníze?

V okamžiku, kdy přes Váš odkaz přijde uživatel na naše stránky, uloží se mu do počítače informace, že přišel z Vašeho odkazu (tato informace je uložena po dobu 30 dnů). Pokud V této době provede zákazník objednávku, připočítá se Vám provize. Následně provize čeká na schválení z naší strany (např. zda si zákazník objednávku opravdu vyzvedne a nevrátí ji). Pokud vše proběhne v pořádku, provizi schválíme a Vám tak vznikne nárok na odměnu.